poniedziałek, 24 lutego 2014

POST POWITALNY


Pewnego pięknego dnia wpadłam na pomysł, by założyć bloga, jednak trochę innego od wszystkich, bowiem za jego główny cel obrałam sobie niesienie pozytywnej myśli. Nazwa może być trochę zwodnicza, jest to jednak nawiązanie do tego, że każdy z nas jest w pewnym stopniu prokrastynatorem, tyle, że każdy człowiek w innym stopniu. Jeśli pozwalamy sobie na zbyt wiele luzu nie wyrabiamy się z zaplanowanymi rzeczami itp., dlatego też jednym z dość ważnych, ale nie najważniejszych haseł przewodnich tego bloga stanie się organizacja. :)


Najważniejszą ideą tego bloga natomiast będzie pozytywne myślenie i wykorzystywanie każdej minuty naszego życia do granic możliwości. Na blogu pojawiać się będą wszelakie artykuły - np. propozycje wyzwań, teksty dotyczące aktywnego trybu życia, motywujące teksty oraz grafiki, porady jak efektywnie spełniać postawione sobie cele, cytaty i sentencje nastrajające pozytywnie, czasem pojawią się też artykuły typu "skuteczne sposoby na naukę", "ciekawe pomysły na zmianie wyglądu w pokoju", czy też "jak uporządkować swoja szafę" itp. Ale i artykuły typowo tematyczne, np. o filmie czy o muzyce, bo w końcu co nie sprawia więcej radości jak rozwijanie swojego hobby, a film i muzyka to niewątpliwie pasje wielu z nas. Poprzez to wszystko postaram się odrzucić od was - wszelkimi metodami - negatywną myśl jak najdalej. Dajcie mi szansę, a mam nadzieję, że sami przyznacie, że warto tu od czasu do czasu wpadać.
Podsumowując jednym zdaniem - możecie tego bloga traktować jako swój swoisty poradnik pozytywnego myślenia oraz tego jak skutecznie działać.

Dodam jeszcze, iż do założenia tego bloga zainspirowała mnie po części książka "Poradnik Pozytywnego Myślenia" autorstwa Matthew Quick'a, którą wam gorąco polecam! Pewnie część z was słyszała już o niej bądź o jej dość glośnej ekranizacji.
Pierwszy post w ten piątek, tj. 28 lutego. Zapraszam! :)
PS. W razie jakichkolwiek pytań itd. w zakładce kontakt znajduje się mój e-mail oraz Twitter.

Klaudia x

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia