O blogu

W skrócie. 
Najważniejszą ideą tego bloga jest pozytywne myślenie i wykorzystywanie każdej minuty naszego życia do granic możliwości. Na blogu tym pojawiać się będą wszelakie artykuły - np. propozycje wyzwań, teksty dotyczące aktywnego trybu życia, motywujące teksty oraz grafiki, porady jak efektywnie spełniać postawione sobie cele, cytaty i sentencje nastrajające pozytywnie, czasem pojawią się też artykuły typu "skuteczne sposoby na naukę", "ciekawe pomysły na zmianie wyglądu w pokoju", czy też "jak uporządkować swoja szafę" itp. Ale i artykuły typowo tematyczne, np. o filmie czy o muzyce, bo w końcu co nie sprawia więcej radości jak rozwijanie swojego hobby, a film i muzyka to niewątpliwie pasje wielu z nas. Poprzez to wszystko postaram się odrzucić od was - wszelkimi metodami - negatywną myśl jak najdalej. Dajcie mi szansę, a mam nadzieję, że sami przyznacie, że warto tu od czasu do czasu wpadać.
Podsumowując jednym zdaniem - możecie tego bloga traktować jako swój swoisty poradnik pozytywnego myślenia oraz tego jak skutecznie działać.
Dodam jeszcze, iż do założenia tego bloga zainspirowała mnie po części książka "Poradnik Pozytywnego Myślenia" autorstwa Matthew Quick'a, którą wam gorąco polecam! Pewnie część z was słyszała już o niej bądź o jej dość glośnej ekranizacji.

Zapraszam do czytania postów! :)
W razie jakichkolwiek pytań itd. w zakładce kontakt znajduje się mój e-mail oraz Twitter.

xx

Klaudia, 21 lat
Przyszły architekt, pseudopisarz. Wydaję większość swoich pieniędzy na kino i koncerty. Słucham muzyki 24/7. Za dnia czytam książki fantasy albo klasykę, a nocami oglądam seriale.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia